آموزش های عالی آزاد
فرم پیش ثبت نام دوره های آموزش آزاد(نیازسنجی) دانشگاه پیام نور مرکز شاهین شهر

دانشگاه پیام نور مرکز شاهین شهر در نظر دارد به منظور ارتقاء سطح علمی و دانش عمومی و توسعه فردی دانشجویان وسایر علاقمندان با محور قراردادن نیاز سنجی از مخاطبین محترم نسبت به برگزاری دوره های آموزش آزاد در مهارت و تخصص های مختلف اقدام نماید....

پیش ثبت نام
دوره های آموزش آزاد(نیازسنجی)
با احترام به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند دانشگاه پیام نور مرکز شاهین شهر در نظر دارد به منظور ارتقاء سطح علمی و دانش عمومی و توسعه فردی دانشجویان وسایر علاقمندان با محور قراردادن نیاز سنجی از مخاطبین محترم  نسبت به برگزاری دوره های آموزش آزاد در مهارت و تخصص های مختلف اقدام نماید.
لذا علاقمندان به شرکت در دوره های مختلف می توانند از طریق تکمیل فرم ذیل و ارسال آن در این نیازسنجی شرکت نمایند.
شایان ذکر است گواهی تمامی دوره های درخواستی شما عزیزان پس از اتمام با مهر و امضای دانشگاه صادر شده و مورد تایید وزارت علوم است و قابل ترجمه می باشد.

فرم پیش ثبت نام دوره های آموزش آزاد(نیازسنجی)-  دانشگاه پیام نور مرکز شاهین شهر


 


دوره های آموزش آزاد

به دوره هایی که تعداد مشخصی از افراد برای یادگیری که مهارت و تقویت استعدادهای خود در آن به صورت اختیاری شرکت می کنند ,دوره های آموزش آزاد گفته می شود . محوریت دوره های آزاد براساس سرفصل ها و محتوای دوره ها می باشد که توسط مدرس ارائه می شود. مولفه هایی مثل محتوا , مدرس , محل برگزاری , نحوه برگزاری , ساعت برگزاری , مدت دوره , فاصله بین جلسات , تعداد شرکت کنندگان , نوع گواهینامه  ,اعتبار گواهینامه  ,اصالت گواهینامه و برخورد تیم مجری با شرکت کنندگان جزء مولفه های اصلی و اساسی برای انتقال بهتر مطالب و افزایش اثربخشی دوره های آموزشی آزاد می باشد .  

-سه گام برای افزایش مهارت های فردی :

1- انتخاب دوره آموزشی موردنظر

2- اخذ مشاوره از کارشناسان مجرب

3- ثبت نام در دوره آموزشی 

اهمیت حضور در دوره های آموزش آزاد

آموزش مستمر نقش مهم و تاثیرگزاری روی رشد افراد در سنین مختلف دارد. شاید در سال های ناامیدکننده مدرسه تصور کرده باشید که آموزش با اتلاف وقت برابر است یا اینکه صرفا باید آن را برای بدست آوردن شغل پیگیری کنید. این تصورات را دور بریزید! تحصیل علم و آموزش چیزی فراتر از یافتن شغل و یا خوشحال کردن والدین در دوران مدرسه است.

همه افراد در هر سنی باید تحت تعلیم قرار بگیرند که بتوانند به دانش و درک عمیق تری از موضوعات مختلف کاری و اجتماعی دست پیدا کنند. کسب دانش نباید تنها به کتاب محدود شود. بسیاری از تجربه های ارزشمند آموزشی از طریق کلاس های عملی به دست می آیند. بنابراین یک دوره آموزشی آزاد مفید باید ترکیبی از مفاهیم تئوری و عملی مختلف و به روز باشد.

در انتهای دوره های آموزشی آزاد عموما آزمون هایی جهت ارزیابی شرکت کنندگان در دوره برگزار می شود. باتوجه به اینکه معمولا سازمان های بزرگ و معتبر و همچنین دانشگاه های معتبر بر فرآیند اجرا و محتوای آموزشی دوره ها نظارت دارند؛ گواهینامه اتمام دوره آموزش های آزاد معتبر خواهند بود. به همین جهت نیز بسیاری از متقضایان شغل به گذراندن دوره های آموزش آزاد روی می آورند.

چگونه دوره آموزشی آزاد مناسب خود را انتخاب کنیم؟

اگر فقط بخواهید همرنگ جماعت شوید و بدون درنظر گرفتن استعداد و علاقه خود، راهی را بروید که همه می روند؛ احتمال شکست شما چندین برابر می شود. برای ارتقای مهارت های فردی شما به مشاوره با کارشناسان مجرب و آگاه احتیاج دارید. این مشاوران خصوصیات فردی، رفتاری و شخصیتی شما را بررسی می کنند و با خصوصیات مورد انتظار جهت موفقیت در حوزه های مختلف تطبیق می دهند. ثبت نام در دوره های آموزشی آزاد پس از طی کردن مشاوره های کارشناسی معمولا به نتایج بسیار بهتر و کاربردی تری برای متقاضیان منجر خواهدشد.

انواع دوره های آموزش آزاد

اگر قصد دارید رزومه جذابی بسازید اما هنوز تجربه کاری کافی ندارید؛ گذراندن دوره های آموزش آزاد راه حل خوبی است. گواهینامه پایان دوره در یکی از رشته های پرکاربرد مرتبط با حوزه مورد علاقه شما قطعا برای شرکت های دولتی و خصوصی ارزشمند خواهد بود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر